Dôležité informácie na jednom mieste

Všetko o výrobe tímového oblečenia

Šijeme pre vás od
2017

Pre ľahšiu orientáciu tu nájdete najdôležitejšie informácie o objednávaní, výrobe alebo riešení najčastejších situácií na jednom mieste. V prípade, že ste stále nenašli odpoveď na svoju otázku nebojte sa opýtať.

Často kladené otázky

Ako si vybrať správnu veľkosť?

Pri výbere nového oblečenia sa samozrejme chcete uistiť, že vám sedí. Preto sme pripravili

tabuľky veľkostí

aby ste mohli zistiť, ktorá veľkosť je tá správna.

Ako to teda robíme? Oblečenie máme zmerané 📏 pripravené. Najlepšie je vziať si napr. Funkčné tričko, o ktorom viete, že vám padne tak, ako potrebujete, a „vezmite mu miery“ 😁. Zmerajte šírku od podpazušia po podpazušie (nezabudnite meranie ešte raz doplniť, aby ste získali obvod hrudníka) a dĺžku od goliera po spodný okraj – ako je znázornené na obrázku:

blank

Ak si vyberiem veľkosť pánskeho funkčného trička a na tričku, ktoré mám doma, nameriam šírku 55 cm, potom bude môj obvod hrudníka 110 cm (2x šírka). Jediné, čo chýba, je dĺžka, takže priložte meter k golieru košele a pozrite sa, čo ukazuje v spodnej časti. Vaše miery sú 71 centimetrov. Skontrolujte znova

veľkostné tabuľky

a porovnajte svoje miery s našimi. V tomto prípade vám správne padne veľkosť L.

Všetky naše odevy sú vyrábané ručne v Českej republike, preto prosím počítajte s toleranciou +/- 1-2 cm.

A to je všetko! Jednoduché, že? 😉

Je vás viac, chcete každý niečo iné a meranie by bolo dlhé a náročné? Alebo si jednoducho nie ste ničím istí? Aj na to sme mysleli a pripravili sme testovacie sady. Nie je nič jednoduchšie ako napísať Lence na adresu
objednavky@oblecsvujtym.cz
že niekto chce skúšobnú súpravu. Pripravia vám balíček a vy sa dohodnete, čo všetko chcete vyskúšať.

Môžem si oblečenie najprv vyskúšať?

Iste – nie je problém požičať testovaciu sadu dresov na vyskúšanie. Musíte oň však požiadať včas – máme ich niekoľko a cestujú medzi ostatnými zákazníkmi. Môžeme vám ho poslať poštou alebo si ho môžete prísť vyzdvihnúť do Blanska.

Aké sú termíny dodania objednaného oblečenia?

Aj keď máme celý proces celkom dobre premyslený, stále musíte počítať s tým, že celý proces bude trvať približne 3 až 5 týždňov od okamihu, keď od vás dostaneme peniaze v banke. Ak teda nevyhnutne potrebujete oblečenie na pevne stanovený dátum, oznámte to Lence hneď na začiatku. Potom je to jej problém. 🤷🏻‍♂️

Akú technológiu používate na výrobu oblečenia?

Medzi najbežnejšie metódy potlače textilu patria: sublimácia, termotransfer, digitálna tlač, sieťotlač.

Vyrábame sublimačnou metódou. Na znamená, že vytvorený motív je vytlačený na sublimačnom papieri. Ten sa položí na tkaninu a termolýzou sa atrament vyparí z papiera priamo do vlákien, čím sa stane ich súčasťou. Týmto spôsobom možno tlačiť jednoduchú aj veľmi zložitú grafiku – dokonca aj veľmi kvalitné fotografie. Pokiaľ máte oblečenie, budete mať aj tlač. Nič nepraská, nič sa nelúpe, farby neblednú. Na rozdiel od niektorých iných technológií.

Používame najlepšie funkčné materiály, aby bolo oblečenie čo najpohodlnejšie a najľahšie na nosenie. Máme aj vlastné strihy vyvinuté špeciálne pre šport.

Podrobnejšie porovnanie nájdete tu v samostatnom článku

Expresná výroba - Potrebujem oblečenie veľmi rýchlo - čo mám robiť?

Ahhhhh, zase toho bolo veľa a nestihli ste nám napísať? ✍️ Termín podujatia alebo pretekov sa nezadržateľne blíži 😬 a vy sa už teraz bojíte, že to celé skončí fiaskom, pretože oblečenie nedorazí načas?

Nezúfajte, možno vám v tejto situácii pomôžeme aj my 🫲 – s našou EXPRESNOU výrobou. Niektoré veci dokážeme urobiť naozaj rýchlo. Skôr než si plácneme 🙌, dohodni si, prosím, podrobnosti s Lenkou. Rada vám povie, čo je možné a čo naozaj nie. Môžete ju zastihnúť na telefónnom čísle 728 56 56 77 alebo jej napísať na e-mailovú adresu objednavky@oblecsvujtym.cz.

A aby sme nezabudli – celá táto akcia sa nezaobíde bez vašej pomoci a rýchlych reakcií. Každá hodina tu môže zohrať svoju úlohu.

Nebojte sa, zvládneme to spolu 💪!

Ako správne odoslať dokumenty?

Na oblečení 🎽👚 stačí mať logá , texty 🔠 s obľúbeným písmom alebo presný obrázok 💬? Žiadny problém, o všetko sa postaráme. Všetko, čo od vás potrebujeme, je poslať všetko. Čím kvalitnejší je dodaný podklad, tým lepšie vyzerá na tkanine.

Neviete, čo s tým? Nemajte obavy, radi vám pomôžeme. Pošlite nám všetko, my sa na to pozrieme, a ak budeme niečo potrebovať, vymyslíme, ako to urobiť.

Ak sú príspevky náročné na údaje, pošlite nám všetko prostredníctvom akéhokoľvek úložiska, napr.: www.wetransfer.com alebo
www.uschovna.cz
.

Naša pošta vám za to poďakuje 😉.

Vytvoríte môj návrh alebo si mám vybrať jeden zo vzorov na webovej stránke?

Na webovej stránke máme niekoľko príkladov toho, čo sme už vytvorili. Máme ich tam, aby ste videli, akú úroveň grafiky od nás môžete očakávať. Nie je to katalóg, z ktorého by ste si mohli vybrať, pretože každému zákazníkovi sľubujeme exkluzivitu jeho grafiky. Vyrobili sme ho pre neho podľa jeho požiadaviek, takže ho bude nosiť len on. Rovnako aj vaša zmluva.

Povedzte si presne, čo by ste chceli nosiť na svojom tímovom oblečení. Chceš mať na drese meno, prezývku alebo číslo? Chcete sa pochváliť svojou vlajkou alebo obecným znakom? Ak nemáte žiadnu predstavu, ale chcete len dres na mieru, opýtame sa vás. Pomôže nám lepšie pochopiť váš nápad a pripraviť návrh, ktorý ho dokonale naplní. Stačí napísať, ale nevyhýbame sa ani telefónu. Ale nebojte sa, nevadí, ani keď nemáte konkrétny nápad.

Milujeme výzvy a jediné, čo musíte urobiť, je povedať nám, čo v outfite nechcete (konkrétnu farbu, vzor atď.) a z akých kúskov sa skladá váš vysnívaný outfit. Na druhej strane, ak máte vlastný štýl, bolo by skvelé, keby ste nám mohli poslať všetky plánované logá a obrázky.

Ako prať a sušiť dresy?

Ak máte nejaké oblečenie od nás, je dobré vedieť, ako sa oň starať, aby vydržalo čo najdlhšie. Na štítku vnútri každého výrobku nájdete postup údržby, ktorý treba dodržiavať. Dresy a športové oblečenie je najlepšie prať čo najskôr po použití a oddelene od ostatnej bielizne. Keď periete dresy, otočte ich naruby a vložte ich do práčky, ktorá nie je preplnená. Tým sa zabráni nedokonalému praniu a pokrčeniu dresov alebo iných výrobkov. Použite bežný prací prášok a prací kúpeľ s teplotou 30 °C. Vyššie teploty môžu výrobok trvalo poškodiť, preto je lepšie sa im vyhnúť.

Naše výrobky nedávajte do sušičky ani ich neumiestňujte na zdroje tepla. Stačí ich voľne zavesiť na vzdušné miesto. Vďaka použitým materiálom sa nemusíte obávať pokrčenia, takže nie je potrebné žehliť. Pri praní nepoužívajte zmäkčovadlá ani pracie prostriedky obsahujúce bielidlá. To zabezpečí, že vaše oblečenie zostane krásne a zachová si svoju kvalitu.

Lenka Barboříková | Oblečte svoj tím

Lenka Barboříková má na starosti komunikáciu a celý proces objednávky.

Poradia vám a odpovedia na všetky vaše otázky. Ideálne v pracovných dňoch medzi 8:00 a 17:00.
Môžete ju kontaktovať na telefónnom čísle 728 56 56 77 alebo jej poslať pošlite jej e-mail na adresu objednavky@oblecsvujtym.cz

Kontaktný formulár pre rýchly dotaz

     

    instagram default popup image round
    Follow Me
    502k 100k 3 month ago
    Share